Bubble Island 2

Bubble Island 2 oyununda renkli balonları patlatarak en yüksek puanı almaya çalışın.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • BoyutCihaza göre değişir
  • Sürüm1.44.18
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciWooga
Bubble Island 2 indir; Kazanmak için karşınıza çıkan tüm balonları patlatarak ilerleme kat edeceksiniz.

Renkli bir dünya içerisinde kıyasıya mücadelelere girerek balonların her birini patlatmaya çalışacağınız Bubble Island 2 mobil oyunu sizi bekliyor. Kazanmak için karşınıza çıkan tüm balonları patlatarak ilerleme kat edeceksiniz. Orijinal şut isabetini getiren ödüllü takımdan Bubble Island, her zamankinden daha büyük ve daha iyi olan bir patlama deneyimi sunuyor. Balon patlatma oyunlarında keyifle vakit geçire oyuncular için özel olarak tasarlanan Bubble Island 2 kendine özgün teması ve özel oyun deneyimi sayesinde oyuncuların keyifle vakit geçirebileceği bir ortam sunuyor.

Oyunu temel mantığı çok basittir. Elinizden geldiğinde çok balon patlatarak en yüksek skoru elde etmeye çalışacaksınız. Mükemmel çekimleri ölçmek için yeteneklerinizi kullanın ve balon ustası gibi platformu temizlemeye odaklı hamleler yapın. Macera deneyimini yaşayın ve dünya çapında yarışırken Rico Raccoon'a katılın. Oyunu tercih eden tek kişi siz olmayacaksınız. Sizin gibi daha bir çok balon patlatma hayranı oyun içerisinde sizi bekliyor. Onlardan daha yüksek skorlar elde ederek seviyeyi tamamlayın. Liderlik tablosunun birincisi olmak sizi oldukça keyiflendirecek bir durumdur.

Özel oyun mekanları sayesinde oyun içerisinde gözlerinizde bayram edecek. Çünkü kalitesi oldukça yüksek bir balon patlatma deneyimi yaşayacaksınız. Bu güzel grafikler ve bir macera hikayesi içeren gerçek balo patlatma deneyimini yaşamak için hazır olun. Kazanmak için doğru topu platforma gönderin. Böylelikle platformda yer alan diğer balonları patlatmaya hak kazanacaksınız. Dünyanın sizin yardımınıza ihtiyacı var. Yeteneklere ve doğru çekimlere ihtiyacınız olacak. Simon'ın kötü kavgasından şehirleri kurtarmak için çalıntı anıtlarını restore edin.

Paris'ten San Francisco'ya, Hong Kong'a ve Delhi'ye kadar daha bir çok mekanda yer alarak becerilerinizi sınayın. Sevimli oyun karakteri eşliğinde macera dolu anlar yaşamak için sizde Bubble Island 2 mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Akıllı cihazınızın dokunmatik özelliği karakterinizi yönlendirmeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Harika yeni nesil fizik, akıl almaz bulmacalar ve muhteşem zincir reaksiyonları ile Bubble Island 2 oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor.

Topunuzdaki top güllelerini kullanarak ateş ettiğiniz ilk baloncuklardan bağımlılık yaratacak. Nihai amacınız, topunuzdaki top rengiyle eşleşen kabarcıklar ve meyveler çekmek. Bazı seviyeleri tamamladıktan sonra başka bir maceraya geçebilirsiniz. Yüz bulmaca oyun seviyeleri üzerinde oynayın. Tek ihtiyacınız olan doğru bir atış. Bu benzersiz bir balon patlatma oyunu ile akıllı cihazınızda mücadele asla bitmeyecek.

Dünya çapında bir balon atıcı macerasında favori rakununuzu yönlendirerek üst seviyelere çıkmaya hak kazanın. Oyun içerisinde her zaman en doğru atışları yaparak platformu temizlemeye çalışacaksınız. Kazanmak için el becerilerinizi geliştirin farklı seviyelerde yer alın ve farklı maceralarda yer alarak Bubble Island 2 mobil oyununun kralı olmaya hak kazanın. Bu zorlu bir süreç ama siz bunu başarabilirsiniz.Bubble Island 2 indir